Bistro dei Cavalieri
Αυθεντικό Ιταλικό μπιστρό το οποίο έχει σχεδιαστεί ειδικά για τις ταξιδιωτικές υπηρεσίες, όπως είναι τα αεροδρόμια και τα εμπορικά κέντρα.
![](/sites/default/files/bistro%20dei%20cavalieri-cover.jpg)
Το μενού περιλαμβάνει επιλεγμένα Ελληνικά κρασιά, μπύρα και αναψυκτικά, καθώς και premium χαρμάνια καφέ. Το πιο ενδιαφέρον χαρακτηριστικό του καταστήματος είναι η παραδοσιακή χειροποίητη πίτσα, η οποία προετοιμάζεται επί τόπου μπροστά στον πελάτη προσφέροντας ένα εντυπωσιακό θέαμα. Στη συνέχεια ψήνεται σε παραδοσιακό ξυλόφουρνο, γεγονός που της δίνει μια μοναδική γεύση.
Η παραδοσιακή ζύμη πίτσας χρησιμοποιείται επίσης για την παρασκευή αυθεντικού Ιταλικού ψωμιού panini.
Η εμπειρία συμπληρώνεται από μια επιλογή απολαυστικών γλυκών.